Sosyal Hizmet Podcastinde Sahne Arkası: Jonathan Singer ile Söyleşi

Sosyal Hizmet Podcastinde Sahne Arkası: Jonathan Singer ile Söyleşi

 

 Bugünkü podcastimizde sahne arkasından sosyal hizmet podcastine bakacağız. Houston üniversitesi sosyal hizmet fakültesinden Danielle Parrish  sosyal hizmet podcastinin kurucusu ve sahibi Jonathan Singer ile sosyal hizmet podcastinin nasıl başladığı, konularını ve konuklarını nasıl seçtiği, nasıl yürüttüğü, Twitter, Facebook ve Google Voice’i nasıl kullandığı ve dinleyicilerine nasıl ulaştığı hakkında söyleşecek.

Merhaba, Ben Danielle Parrish Bugünkü sosyal hizmet podcastinde Sosyal Hizmet Podcastinin kurucusu ve sahibi Jonathan Singer ile onun Sosyal Hizmet Podcasti hakkında konuşuyorum. Jonathan Teksas üniversitesi Austin’de mastırını yaptı, doktorasını Pittsburgh üniversitesinde yaptı ve şimdi Philadelphia’da Temple Üniversitesinde fakültededir. Aslında o benimle Sosyal hizmet ve araştırma topluluğu hakkında kanıta dayalı uygulama ile ilgili söyleşti ve sonra sosyal hizmet podcasti hakkında daha fazla öğrenmeyle çok ilgilendiğimden ben de onunla söyleşmek istedim.

Böylece, bugün sosyal hizmet podcastinin nasıl başladığı, onun konularını ve görüştüğü insanları nasıl seçtiği, dinleyicileri ile bağlantılarını çeşitli yollarla nasıl kurduğu hakkında birazcık konuşacağız. Yani ben ilginç buldum. Eminim siz de ilginç bulacaksınız.

dinle

Imdat Artan

Yazar: Imdat Artan

En iyi ve en bilge ebeveynin kendi çocuğu için isteyeceği şey ne ise aynı şeyi toplum bütün çocuklar için istemelidir –John Dewey /