İntihara Yönelen Kişiye Yardım Etmek: Dr. LCSW Stacey Freedenthal İle Söyleşi

Bugünkü Sosyal Hizmet Podcastinin Epizodu Lisanslı Klinik Sosyal Hizmet Uzmanı Dr. Stacey Freedenthal ile onun Helping the Suicidal Person: Tips and Techniques for Professionals adlı kitabı hakkında bir söyleşidir.

Dr. Freedenthal ile konuşmaktan heyecan duydum çünkü o intihar etmek isteyen müracaatçılarda hemen kullanmaya başlayabileceğiniz 89 taktik ve teknik ortaya koyuyor.

Bugünün epizodunda bunlardan beşi hakkında konuşacağız


2018 NASW Etik Kılavuzu (Bölüm III): JD. MSW. PhD. Allan Barsky ile Söyleşi

Bugünkü sosyal hizmet podcastinin epizodu 2018 Ulusal Sosyal Hizmet Uzmanları Birliğinin Etik Kılavuzu üzerine üç bölümlük serinin üçüncü bölümüdür. JD, MSW, Dr. Allan Barsky ile konuştum.

 


2018 NASW Etik Kılavuzu (Bölüm II):JD, MSW, Dr. Allan Barsky ile Söyleşi

Bugünün epizodu, Bölüm 2, Allan ve ben Bölüm 1.05, kültürel uyum ve online cemiyetlerin kültürel uyumlulukta etik standartların altına düşüp düşmedikleri hakkında konuştuk. Allan NASW 2016 Kültürel Yeterlilik için Standartlar ve Göstergelerden söz etti.


2018 NASW Etik Kılavuzu (Bölüm I): JD MSW Dr. Allan Barsky ile Söyleşi

Sosyal Hizmet Podcastinin bugünkü epizodu Ulusal Sosyal Hizmet Uzmanları Birliği 2018 Etik Kılavuzu üzerine, üç-bölümlük serinin ilk bölümüdür. Dr. Allan Barsky ile konuştum (ki onu epizot 78 sosyal hizmet etiği ve epizot 76 mehkemede sosyal hizmet uzmanları‘ndan hatırlayabilirsiniz). Birinci bölümde NASW Etik Kılavuzunun tarihsel tanıtımını sunacağız ve 2018’de NASW etik kılavuzunun neden yeniden gözden geçirildiğini tartışacağız. Sonra,


İntihar Riski Olan İnsanlarla Sözleşme: Dr. Dana Alonzo ile Söyleşi

Bugünün Sosyal Hizmet Podcasti profesyonel ruh sağlığı servislerinde intihar eğilimli insanları tedaviye ikna etme hakkındadır. Fordham Üniversitesinden Dr. Dana Alonzo ile konuştum. İnsanlar intihara eğilimli olduklarında neden profesyonel ruh sağlığı hizmetlerinden yararlanmak istemeyebildiklerinin bazı sebepleri ve ruh sağlığı profesyonellerinin yaptığı bazı şeylerin insanların tedavide kalmalarını zorlaştırdığı hakkında konuştuk.


Terapi Arkı

Bugünkü Sosyal Hizmet Podcastinin epizodu üç bölümlük terapi arkı serisinin—başlangıç, orta ve son, birinci bölümdür.


<< Önceki <<          >> Sonraki >>